İzmir Masaj

İzmir Masöz Spa’da, terapistin Dokunuşları nasıl kullandığını ve hız ve basıncın nasıl değiştiğini tüm masaj teknikleri ile evde masaj izmir keyfini tadabilirsiniz., izmir masöz sizlere sunduğu lokal ve ağrıya daya dayalı ovmalarlın tadını çıkartmaktan kendinizi alamayacaksınız. Bazı şeyler profesyonellere bırakılmalıdır!
Yoğurma Evde Masaj İzmir: Yaygın olarak kullanılan diğer bir masaj tekniği petrissaj veya yoğurma olup, burada izmir masöz terapist başlarını parmağınızla parmak uçlarınız arasında sıkıştırır. Genellikle ritmik yapılır, başta bir başkası olmak üzere bir diğeri. Bu, uyluk kasları, üst kollar, omuzlar ve kalçalar gibi büyük kıvrımlı kaslar üzerinde yapılabilir (ancak sonuncusu genellikle bir bölgede yapılmaz).
Sürtünme İzmir Masajı: Evde Masaj İzmir Terapistin başparmak veya parmaklarıyla belirli bir düğümde (yapışma adı verilir) çalıştığı bir masaj tekniğidir. Daha hedefli ve terapist yapışmış dokuları denemek ve ayırmak için daha derine iniyor. Hareket veya hedeflenen basınç dairesel olabilir. Kas, tendon veya ligaman lifleri bandı boyunca gidebilir. Ya da çapraz lif sürtünmesi adı verilen kası geçebilir. Bu, “çok acıyor” masajın parçası ve derin doku masajının bir özelliğidir. Profesyonel değilseniz, bununla deney yapmaya özen gösterin. Kendinize veya eşinize zarar vermek istemezsiniz.
Esneme Evde Masaj: Esneme masaj tekniği, terapist kollarınızı veya bacaklarınızı farklı pozisyonlara ve uzantılara hareket ettirdiğinde gerçekleşir. Bu, Tay masajı ve Trager adlı batı tarzı gibi Asya masaj stillerinde çok sık kullanılır. İsveççe ve derin doku masajında kullanılabilir, ancak özellikle bir günlük spa veya tatil spa ortamında yaygın değildir.
Vurmalı Evde MasajTeknikler: Bu hareketler hızlı ve çarpıcıdır – klasik örnek eski bir filmde görebileceğiniz ellerin tarafıyla (korsanlık olarak adlandırılır) “kesmek” olacaktır. Bu masaj tekniği vücuda uyarıcıdır. Diğer perküsyon masaj teknikleri, parmak uçlarıyla (genellikle yüzünde hafifçe) dokunuyor, elin yüzüne yapışıyor ve uyluk gibi büyük kaslar üzerinde sıkışmış yumruklarla dayanıyor. Denemek bu eğlenceli olabilir.
masöz gaye evde masaj masoz buse evde masaj masöz gizem evde masaj masöz tuğba evde masaj izmir-masaj-burcu-masöz-masaj masöz dilara evde masaj izmir-masaj-damla-masöz-masaj masöz ada evde masaj masoz cigdem evde masaj masöz zeynep evde masaj izmir masaj burcu evde masaj izmir masöz gülay evde masaj izmir-masaj-buket-masaj-masöz masöz dora evde masaj masöz eylül evde masaj masöz esra evde masaj masöz aslı evde masaj masöz tutku evde masaj
Masaj İle İlgili Çeşitli izmirmasöz Bayanların Verdiği Terapi Hizmetler Sitemizde Yayınlanmaktadır.Günümüzde Sağlık Amaçlı Bölgesel Ve Kas Yaralanmalarına Bağlı oluşan Hasarlar Uzman Ellerde tüm Ağrı Ve Şikayetlerden Kurtulabilirsiniz evde masaj izmir Hizmeti Sunan Bayan Masözler Aldıkları Eğitimler Ve Sertifikalarla Tüm Şikayetlerini Dinleyip Sizlere Sağlık Amaçlı Çözümler Üretmektedir. İzmir Ve Çevresinde Masaj Yapan Masöz Ve Masörlerin İlanlarını İnceleyiniz
Evde Masaj Hizmeti Veren İzmirli Masöz Bayanlar Hen Eve Gelen Masöz Hemde Evi Olan Masöz Olarak Çalışmaktadırlar.İzmir Masaj Fiyatları İçin İzmir Masaj Tavsiye Edeceğim Masöz Bayanlarla İrtibata Geçiniz.